Drzwi dzielimy na trzy rodzaje użytkowe: Zewnętrzne, Wewnętrzne, Wewnątrzklatkowe oraz ze względów specjalistycznych np. Przeciw pożarowe, płaszczowe techniczne. Produkowane są w zależności przeznaczenia z aluminium, stal, drewno, szkło, MDF, Kompozyt.

Nasze drzwi są idealnym rozwiązaniem dedykowanym dla budownictwa energooszczędnego . Można je również z łatwością dostosować wizualnie do własnych potrzeb wykorzystując szeroką ofertę wzorów, kolorów i opcji, pozwalających na niemal nieograniczoną personalizację. Oferowane przez nas drzwi łączą w sobie wszystkie najważniejsze cechy: są bezpieczne, ciepłe, piękne i trwałe. To zakup na dekady.

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo drzwi takich producentów jak:

Drutex

Wiśniowski

Porta

Erkado

DRE

PolSkone

Barański

Wiatrak

Intenso

Polstar

Martom

Wikęd

KMT

Verte

 

Producent drzwi wewnetrznych, posiada w swojej ofercie drzwi wewnętrzne ramowe oraz płytowe pokryte okleiną DRE CELL, folią FINISCH, a także okleiną naturalną. Dre, jako jeden z niewielu producentów oferuje w standardowym wyposażeniu drzwi bezprzylgowych zamek magnetyczny oraz kryte zawiasy.  DRE oferuje bogatą kolekcję drzwi wewnętrznych, wejściowych oraz technicznych, z ościeżnicami tradycyjnymi (przylgowymi) i bezprzylgowymi. ... Nowością są drzwi POŁYSKOWE.

          Firma PORTA projektuje drzwi w oparciu o aktualne trendy we wzornictwie. Dział R&D nieustannie śledzi rozwój technologii i zmiany w designie. W każdym wydaniu katalogu PORTA znaleźć można wyjątkowe nowości. Drzwi PORTA to również jakość i bezpieczeństwo. Certyfikaty uzyskane w Instytucie Techniki Budowlanej potwierdzają wysoki standard. Naszym powodem do dumy są drzwi techniczne, które swoimi parametrami i możliwościami dostosowywania pod konkretne inwestycje pozwalają architektom oraz samym inwestorom realizować nawet najbardziej odważne projekty. Do produkcji drzwi używamy komponenty dostarczane nam przed światowych liderów.

 

Wsłuchujemy się w głos architektów. Robimy wszystko, aby drzwi PORTA odpowiadały na ich potrzeby projektowe.

 

 

ERKADO to przykład wyjątkowego sukcesu firmy rodzinnej na rynku globalnym. Odważny i zdecydowany rozwój potencjału produkcyjnego oraz wprowadzanie nowych kolekcji sprawiają, że dziś coraz częściej drzwi tej marki trafiają do Waszych domów.

 

W chwili obecnej ERKADO dysponuje bogatą ofertą handlową drzwi zewnętrznych drewnianych oraz wewnętrznych płytowych w technologii STANDARD i SOFT, ramiakowych STILE oraz drzwi hybrydowych TWIN.

 

Nowa kolekcja drzwi ramiakowych STILE i drzwi hybrydowych TWIN to kolejny krok w stronę udoskonalenia technologii i polityki jakości. Jakości, która jest dla nas priorytetem prowadzącym do powiększenia najcenniejszego kapitału naszej firmy – grona zadowolonych Klientów.

 

 

          Głównym przedmiotem działalności firmy jest produkcja wysokiej jakości drewnianych drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. W swojej ofercie posiadają zarówno rozwiązania standardowe, jak i modele realizowane w oparciu o indywidualne projekty.

Wyznaczają trendy w wyposażeniu oraz skrzydła o nowatorskich konstrukcjach, designerskim wyglądzie oraz okuciach najlepszych światowych producentów. Ich priorytetem jest innowacyjność. Wprowadzają wiele pionierskich rozwiązań, takich jak szczelina wentylacyjna czy wręg antywłamaniowy, a także systemy drzwiowe do domów inteligentnych, energooszczędnych i pasywnych.

 

Intenso Doors zajmuje się produkcją drzwi wewnętrznych od 2006 roku. To wystarczający czas aktywności firmy na rynku stolarki otworowej. Kładą szczególny nacisk na dostarczanie produktu o wysokiej jakości i doskonałej estetyce.

 

Intenso Doors produkuje swoje wyroby w oparciu o wysoko zaawansowany park maszynowy. Daje to gwarancję wysokiej precyzji i powtarzalności która przekłada się na jakość skrzydeł i ościeżnic.

 

Skupiając się na poprawie jakości i skróceniu czasu produkcji,  dbają o inwestycje
w innowacyjne technologie oraz wysoko wykwalifikowanych pracowników.

 

          KMT stal, to bogate doświadczenie a historia przedsiębiorstwa sięga 1967 roku.

 

W chwili obecnej specjalizują się w produkcji drzwi stalowych przeznaczonych dla budownictwa wielorodzinnego, jednorodzinnego oraz budynków użyteczności publicznej. Współpracują  z dostawcami oferującymi tylko najlepsze materiały niezbędne do produkcji drzwi, co w konsekwencji daje produkt najwyższej jakości.

 

Ich oferta to zarówno wzory tradycyjne jak i nowoczesne dostosowane cenowo do zasobów Klienta.

Firma WIKĘD jest renomowanym i uznanym producentem stolarki okiennej i drzwiowej oraz stolarki aluminiowej. W przeciągu kilku ostatnich lat podwoili zatrudnienie, powiększeli powierzchnie produkcyjne i wymienili park maszyny na najnowszej generacji sprzęt, co sprawia że są jedną z dynamiczniej rozwijających się firm w regionie. WIKĘD oferuje drzwi zewnętrzne w 6 podstawowych liniach.

 

Każdy z rodzajów dostępny jest w wielu wzorach, a każdy ze wzorów w kilku kolorach podstawowych oraz na specjalne zamówienie, w kolorach Palety RAL

 

          Polstar to stosunkowa młoda marka, ale i co za tym idzie nowoczesna
i ekologiczna fabryka, inwestująca w prace badawczo-rozwojowe, produkująca najbardziej innowacyjne drzwi, które w/g wizji właściciela mają budować renomę Polski na arenie międzynarodowej.

 

Proces doboru maszyn opierał się na wizytacjach u kilkunastu producentów z całego świata. Audytorzy przeprowadzili testy możliwości maszyn z uwzględnieniem wszystkich etapów skomplikowanego procesu produkcyjnego.

Wybór padł na najnowszej generacji maszyny niemieckie, szwedzkie i tureckie. Produkują drzwi stalowe o grubości 55mm i 73mm w czterech pakietach wyposażenia oraz szeroki wachlarz kolorystyczny oklein, jak i możliwość dowolnej konfiguracji akcesoriów dodatkowych.

Właścicielem marki jest Porta KMI Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Projektują drzwi w oparciu o aktualne trendy we wzornictwie. Dział R&D nieustannie śledzi rozwój technologii i zmiany w designie. W każdym wydaniu katalogu znaleźć można wyjątkowe nowości. Drzwi Verte to również jakość i bezpieczeństwo

 

          Drzwi stalowe i aluminiowe  firmy Wiśniowski to najwyższa światowa jakością co za tym idzie idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie oryginalność oraz nieograniczone możliwości w doborze rozwiązań, dopasowanych do własnej wizji domu. Wszystkie elementy konstrukcji oraz wypełnienie zostało zaprojektowane w celu uzyskania najwyższych standardów. Kolekcje drzwi Wiśniowski to wszechstronność zastosowania i jakość, która nie znajduje równych w swojej klasie cenowej. Ekonomiczne, praktyczne i świetnie zaprojektowane, a dodatkowo gwarantujące komfort i bezpieczeństwo. Produkty Wiśniowskiego są wyróżnione nagrodami praktycznie na wszystkich europejskich targach budowlanych, za innowacyjne rozwiązania oraz nowoczesne podejście do designu.

Drutex S.A. to największy w europie producent stolarki otworowej. Posiada własny dział badań i rozwoju, biuro konstrukcyjne oraz laboratorium badawcze. Samodzielnie produkuje najwyższej jakości profile okienno-drzwiowe klasyA. Poza Europą sprzedaje swoje produkty np. w USA, Meksyku, Australii czy na

 

Bliskim Wschodzie. Eksport stanowi dziś ponad 70%. Produkty DRUTEX posiadają liczne certyfikaty, atesty i dopuszczenia techniczne przyznawane przez renomowane instytucje certyfikujące na całym świecie.

 

          Firma Barański to jeden z wiodących producentów stolarki drewnianej w Polsce. Drzwi produkowane są w oparciu o ramiak drewniany klejony wielowarstwowo oraz sklejki i okleiny drewniane sosnowe, jesionowe i dębowe w wielu wybarwieniach naturalnych, lazurujących lub kolorach kryjących RAL, dodatkami ze szkła, inoxu oraz płyt LAMINAM ze spieków kwarcowych/kamień/.

 

Bogaty zestaw dodatków umożliwia konfigurowanie finalnego wyglądu i funkcji drzwi wg potrzeb. Ościeżnice regulowane drewniane i stalowe pozwalają dostosować wyrób do różnych zastosowań. Drzwi klatkowe o wzmocnionej konstrukcji z zamkami antywłamaniowymi oraz drzwi przeciwpożarowe o odporności EI30 i EI60 są uzupełnieniem oferty w obszarze specjalnych wymagań.

POL-SKONE Sp. z o.o. jest producentem drzwi i okien drewnianych. Obecnie dysponuje czterema nowoczesnymi, w pełni skomputeryzowanymi zakładami produkcyjnymi, dwa z nich znajdują się w Lublinie, pozostałe w Biłgoraju i Niemcach. Ofertę firmy stanowią: drzwi wewnętrzne (malowane, okleinowane, laminowane i fornirowane); drzwi wejściowe, drzwi techniczne (dźwiękoizolacyjne i przeciwpożarowe), drzwi zewnętrzne, drewniane okna, ościeżnice, listwy drzwiowe i przypodłogowe  a także okiennice oraz futryny.

 

BUDMA trade Sp. z o.o.
NIP 666-211-77-50

Regon 368027956
Santander Bank S.A.   47 1090 1203 0000 0001 3518 0537
PKO BP     11 1020 2746 0000 3502 0247 6075

Siedziba firmy
ul. Dojazdowa 33
62-600 Koło
tel./fax: +48 63 272 07 37,     +48 791 780 225,       +48 790 267 742,       +48 730 229 190        +48 509 940 775,