Producent drzwi wewnetrznych, posiada w swojej ofercie drzwi wewnętrzne ramowe oraz płytowe pokryte okleiną DRE CELL, folią FINISCH, a także okleiną naturalną. Dre, jako jeden z niewielu producentów oferuje w standardowym wyposażeniu drzwi bezprzylgowych zamek magnetyczny oraz kryte zawiasy.  DRE oferuje bogatą kolekcję drzwi wewnętrznych, wejściowych oraz technicznych, z ościeżnicami tradycyjnymi (przylgowymi) i bezprzylgowymi. ... Nowością są drzwi POŁYSKOWE.

          Firma PORTA projektuje drzwi w oparciu o aktualne trendy we wzornictwie. Dział R&D nieustannie śledzi rozwój technologii i zmiany w designie. W każdym wydaniu katalogu PORTA znaleźć można wyjątkowe nowości. Drzwi PORTA to również jakość i bezpieczeństwo. Certyfikaty uzyskane w Instytucie Techniki Budowlanej potwierdzają wysoki standard. Naszym powodem do dumy są drzwi techniczne, które swoimi parametrami i możliwościami dostosowywania pod konkretne inwestycje pozwalają architektom oraz samym inwestorom realizować nawet najbardziej odważne projekty. Do produkcji drzwi używamy komponenty dostarczane nam przed światowych liderów.

 

Wsłuchujemy się w głos architektów. Robimy wszystko, aby drzwi PORTA odpowiadały na ich potrzeby projektowe.

 

 

ERKADO to przykład wyjątkowego sukcesu firmy rodzinnej na rynku globalnym. Odważny i zdecydowany rozwój potencjału produkcyjnego oraz wprowadzanie nowych kolekcji sprawiają, że dziś coraz częściej drzwi tej marki trafiają do Waszych domów.

 

W chwili obecnej ERKADO dysponuje bogatą ofertą handlową drzwi zewnętrznych drewnianych oraz wewnętrznych płytowych w technologii STANDARD i SOFT, ramiakowych STILE oraz drzwi hybrydowych TWIN.

 

Nowa kolekcja drzwi ramiakowych STILE i drzwi hybrydowych TWIN to kolejny krok w stronę udoskonalenia technologii i polityki jakości. Jakości, która jest dla nas priorytetem prowadzącym do powiększenia najcenniejszego kapitału naszej firmy – grona zadowolonych Klientów.

 

 

          Głównym przedmiotem działalności firmy jest produkcja wysokiej jakości drewnianych drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. W swojej ofercie posiadają zarówno rozwiązania standardowe, jak i modele realizowane w oparciu o indywidualne projekty.

Wyznaczają trendy w wyposażeniu oraz skrzydła o nowatorskich konstrukcjach, designerskim wyglądzie oraz okuciach najlepszych światowych producentów. Ich priorytetem jest innowacyjność. Wprowadzają wiele pionierskich rozwiązań, takich jak szczelina wentylacyjna czy wręg antywłamaniowy, a także systemy drzwiowe do domów inteligentnych, energooszczędnych i pasywnych.

 

Drzwi dzielimy na trzy rodzaje użytkowe: Zewnętrzne, Wewnętrzne, Wewnątrzklatkowe oraz ze względów specjalistycznych np. Przeciw pożarowe, płaszczowe techniczne. Produkowane są w zależności przeznaczenia z aluminium, stal, drewno, szkło, MDF, Kompozyt.

Nasze drzwi są idealnym rozwiązaniem dedykowanym dla budownictwa energooszczędnego . Można je również z łatwością dostosować wizualnie do własnych potrzeb wykorzystując szeroką ofertę wzorów, kolorów i opcji, pozwalających na niemal nieograniczoną personalizację. Oferowane przez nas drzwi łączą w sobie wszystkie najważniejsze cechy: są bezpieczne, ciepłe, piękne i trwałe. To zakup na dekady.

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo drzwi takich producentów jak:

Drutex

Wiśniowski

Porta

Erkado

DRE

PolSkone

Barański

Wiatrak

Intenso

Polstar

Martom

Wikęd

KMT

Verte

 

Intenso Doors zajmuje się produkcją drzwi wewnętrznych od 2006 roku. To wystarczający czas aktywności firmy na rynku stolarki otworowej. Kładą szczególny nacisk na dostarczanie produktu o wysokiej jakości i doskonałej estetyce.

 

Intenso Doors produkuje swoje wyroby w oparciu o wysoko zaawansowany park maszynowy. Daje to gwarancję wysokiej precyzji i powtarzalności która przekłada się na jakość skrzydeł i ościeżnic.

 

Skupiając się na poprawie jakości i skróceniu czasu produkcji,  dbają o inwestycje
w innowacyjne technologie oraz wysoko wykwalifikowanych pracowników.

 

          KMT stal, to bogate doświadczenie a historia przedsiębiorstwa sięga 1967 roku.

 

W chwili obecnej specjalizują się w produkcji drzwi stalowych przeznaczonych dla budownictwa wielorodzinnego, jednorodzinnego oraz budynków użyteczności publicznej. Współpracują  z dostawcami oferującymi tylko najlepsze materiały niezbędne do produkcji drzwi, co w konsekwencji daje produkt najwyższej jakości.

 

Ich oferta to zarówno wzory tradycyjne jak i nowoczesne dostosowane cenowo do zasobów Klienta.

Firma WIKĘD jest renomowanym i uznanym producentem stolarki okiennej i drzwiowej oraz stolarki aluminiowej. W przeciągu kilku ostatnich lat podwoili zatrudnienie, powiększeli powierzchnie produkcyjne i wymienili park maszyny na najnowszej generacji sprzęt, co sprawia że są jedną z dynamiczniej rozwijających się firm w regionie. WIKĘD oferuje drzwi zewnętrzne w 6 podstawowych liniach.

 

Każdy z rodzajów dostępny jest w wielu wzorach, a każdy ze wzorów w kilku kolorach podstawowych oraz na specjalne zamówienie, w kolorach Palety RAL

 

          Polstar to stosunkowa młoda marka, ale i co za tym idzie nowoczesna
i ekologiczna fabryka, inwestująca w prace badawczo-rozwojowe, produkująca najbardziej innowacyjne drzwi, które w/g wizji właściciela mają budować renomę Polski na arenie międzynarodowej.

 

Proces doboru maszyn opierał się na wizytacjach u kilkunastu producentów z całego świata. Audytorzy przeprowadzili testy możliwości maszyn z uwzględnieniem wszystkich etapów skomplikowanego procesu produkcyjnego.

Wybór padł na najnowszej generacji maszyny niemieckie, szwedzkie i tureckie. Produkują drzwi stalowe o grubości 55mm i 73mm w czterech pakietach wyposażenia oraz szeroki wachlarz kolorystyczny oklein, jak i możliwość dowolnej konfiguracji akcesoriów dodatkowych.

Właścicielem marki jest Porta KMI Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Projektują drzwi w oparciu o aktualne trendy we wzornictwie. Dział R&D nieustannie śledzi rozwój technologii i zmiany w designie. W każdym wydaniu katalogu znaleźć można wyjątkowe nowości. Drzwi Verte to również jakość i bezpieczeństwo

 

          Drzwi stalowe i aluminiowe  firmy Wiśniowski to najwyższa światowa jakością co za tym idzie idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie oryginalność oraz nieograniczone możliwości w doborze rozwiązań, dopasowanych do własnej wizji domu. Wszystkie elementy konstrukcji oraz wypełnienie zostało zaprojektowane w celu uzyskania najwyższych standardów. Kolekcje drzwi Wiśniowski to wszechstronność zastosowania i jakość, która nie znajduje równych w swojej klasie cenowej. Ekonomiczne, praktyczne i świetnie zaprojektowane, a dodatkowo gwarantujące komfort i bezpieczeństwo. Produkty Wiśniowskiego są wyróżnione nagrodami praktycznie na wszystkich europejskich targach budowlanych, za innowacyjne rozwiązania oraz nowoczesne podejście do designu.

Drutex S.A. to największy w europie producent stolarki otworowej. Posiada własny dział badań i rozwoju, biuro konstrukcyjne oraz laboratorium badawcze. Samodzielnie produkuje najwyższej jakości profile okienno-drzwiowe klasyA. Poza Europą sprzedaje swoje produkty np. w USA, Meksyku, Australii czy na

 

Bliskim Wschodzie. Eksport stanowi dziś ponad 70%. Produkty DRUTEX posiadają liczne certyfikaty, atesty i dopuszczenia techniczne przyznawane przez renomowane instytucje certyfikujące na całym świecie.

 

          Firma Barański to jeden z wiodących producentów stolarki drewnianej w Polsce. Drzwi produkowane są w oparciu o ramiak drewniany klejony wielowarstwowo oraz sklejki i okleiny drewniane sosnowe, jesionowe i dębowe w wielu wybarwieniach naturalnych, lazurujących lub kolorach kryjących RAL, dodatkami ze szkła, inoxu oraz płyt LAMINAM ze spieków kwarcowych/kamień/.

 

Bogaty zestaw dodatków umożliwia konfigurowanie finalnego wyglądu i funkcji drzwi wg potrzeb. Ościeżnice regulowane drewniane i stalowe pozwalają dostosować wyrób do różnych zastosowań. Drzwi klatkowe o wzmocnionej konstrukcji z zamkami antywłamaniowymi oraz drzwi przeciwpożarowe o odporności EI30 i EI60 są uzupełnieniem oferty w obszarze specjalnych wymagań.

POL-SKONE Sp. z o.o. jest producentem drzwi i okien drewnianych. Obecnie dysponuje czterema nowoczesnymi, w pełni skomputeryzowanymi zakładami produkcyjnymi, dwa z nich znajdują się w Lublinie, pozostałe w Biłgoraju i Niemcach. Ofertę firmy stanowią: drzwi wewnętrzne (malowane, okleinowane, laminowane i fornirowane); drzwi wejściowe, drzwi techniczne (dźwiękoizolacyjne i przeciwpożarowe), drzwi zewnętrzne, drewniane okna, ościeżnice, listwy drzwiowe i przypodłogowe  a także okiennice oraz futryny.

 

BUDMA trade Sp. z o.o.
NIP 666-211-77-50

Regon 368027956
Santander Bank S.A.   47 1090 1203 0000 0001 3518 0537
PKO BP     11 1020 2746 0000 3502 0247 6075

Siedziba firmy
ul. Dojazdowa 33
62-600 Koło
tel./fax: +48 63 272 07 37,     +48 791 780 225,       +48 790 267 742,       +48 730 229 190        +48 509 940 775,