BUDMA Trade - Bramy

SALON OKiEN I DRZWi

BRAMY PANELOWE

Bramy segmentowe dzięki temu, że otwierają się pionowo, oszczędzają miejsca przed i wewnątrz garażu. Dodatkowym atutem jest fakt, że do dyspozycji pozostaje całe światło przejazdu. Bramy segmentowe można zastosować w każdej sytuacji montażowej - kształt otworu do garażu nie gra żadnej roli. Niezależnie od tego, czy nadproże ma formę prostokątną czy skośną lub jest zakończone łukiem - brama segmentowa pasuje w każdej sytuacji.

 

 

Oferujemy bramy garażowe firm:

BRAMY PANELOWE
BRAMY PRZEMYSŁOWE

W bramach przemysłowych elementy konstrukcyjne wykonywane są ze stali ocynkowanej (prowadnice, elementy łączące) lub z blachy stalowej ocynkowanej i powlekanej farbami poliestrowymi. Skrzydła zbudowane są z segmentów o grubości 40 lub 60 mm.

Gwarancją długotrwałego użytkowania jest wysokiej jakości panele dostępne w kilku wersjach wypełniony pianką poliuretanową, segmenty aluminiowe przeszklone z szprosami lub bez.

Oferujemy bramy przemysłowe firm:

 

BRAMY PRZEMYSŁOWE
BRAMY UCHYLNE
BRAMY UCHYLNE

Bramy uchylne łączą wysoką jakość i zaawansowaną technikę z trwałością działania i bezpieczeństwem obsługi.

Bramy uchylne są dostępne w wielu atrakcyjnych wzorach ze stali: z klasycznymi przetłoczeniami, stylowymi kasetonami lub do indywidualnej aranżacji.

Oferujemy bramy uchylne firm:

BRAMY ROLOWANE
BRAMY ROLOWANE

Rolowana brama garażowa, dzięki swojej konstrukcji zapewnia maksymalną ilość miejsca na parkowanie zarówno w samym garażu, jak i przed nim. Również obszar sufitu pozostaje wolny i może być dodatkowo wykorzystany. Dla garaży z małym nadprożem lub nieweilką ilością
 miejsca po bokach

oferujemy bramy rolowane firm:

BRAMY OVERSPACE
BRAMY OVERSPACE

OVERSPACE to innowacyjna brama, która nie wymaga użycia prowadnic sufitowych i dodatkowo zmniejsza przestrzeń zajmowaną wewnątrz garażu.
Takie rozwiązanie umożliwia operowanie obydwoma segmentami bramy bez konieczności montowania prowadnic wewnątrz garażu, gdzie pierwszy segment służy nam jako prowadnica i szyna, a drugi jest umieszczony tuż pod nim.

W naszej ofercie brama OVERSPACE firmy:

 

 

BRAMY SPIRALNE - SZYBKOBIEŻNE
BRAMY SPIRALNE - SZYBKOBIEŻNE

Roleta Rzymska to jedna z najbardziej gustownych dekoracji okiennych, wykonana z tkanin gładkich i deseniowych. Dzięki rzepom tkaninę można w szybki sposób zdemontować i uprać. Roleta podnoszona dzięki specjalnemu mechanizmu sterowanego łańcuszkiem. Możliwość montażu do sufitu, ściany i okna. Szyna górna dostępna w kolorze białym.


W naszej ofercie brama OVERSPACE firmy:

BRAMY ROZWIERNE
BRAMY ROZWIERNE

Bramy rozwierne to najbardziej ekonomiczne zamknięcie garażu. Gwarancją niskiej ceny i niezawodnej pracy jest zastosowanie prostych i sprawdzonych rozwiązań.
Praktyczna konstrukcja, sprawdzona technologia produkcji oraz dostępność od ręki gwarantująca pełną satysfakcję zakupu. Dostępna jest w wersji z jednym lub dwoma skrzydłami.

Oferujemy bramy rozwierne firm:

BRAMY SEGMENTOWE BOCZNE
BRAMY SEGMENTOWE BOCZNE

Zastosowanie w garażu bocznej bramy segmentowej ma wiele zalet:

Dużo wolnego miejsca pod stropem garażu

Brama HST otwiera się na bok i strop garażu może być wykorzystany w nieograniczonym stopniu, na przykład do przechowywania deski surfingowej. Ten typ konstrukcji powoduje, że boczna brama segmentowa może być stosowana również w trudnych sytuacjach montażowych, np. w garażach ze skośnym dachem.

Dzięki możliwości częściowego otwarcia (funkcji drzwi przejściowych), ułatwia użytkownikom dostęp do garażu. Oznacza to, że bez względu na to, czy brama jest otwierana ręcznie, czy za pomocą napędu elektrycznego, możliwe jest otwarcie bramy tylko w nieweilkim stopniu. Jest to praktyczne rozwiązanie, które zapewnia szybki i wygodny dostęp do garażu. Dzięki temu wystawienie roweru z garażu to tylko kwestia chwili.

 

W naszej ofercie brama segmentowa boczna firmy:

 

BRAMY PODWIESZANE PRZESUWNE
BRAMY PODWIESZANE PRZESUWNE

Sprawdzona konstrukcja bram w zmodyfikowanej wersji została dostosowana do nowego typu skrzydła wykonywanego z paneli do produkcji skrzydeł bram segmentowych. Dzięki temu uzyskała wyjątkowe walory estetyczne, wyższe parametry wytrzymałościowe konstrukcji oraz bardzo dobry współczynnik termoizolacji.

 Możliwość montażu do sufitu bądź nadproża czyni bramę uniwersalną pod względem zastosowania. Podobnie jak inne typy bram o konstrukcji podwieszano przesuwnej, SlidePro może być wykonana w wersji jedno-, lub dwuskrzydłowej.
W naszej ofercie bramy podwieszane przesuwne firmy:

 

BRAMY HARMONIJKOWE
BRAMY HARMONIJKOWE

Bramy harmonijkowe dedykowane są do salonów wystawowych, lotnisk, ekspozycji oraz budynków nowoczesnej architektury gdzie styl i elegancja łączą się z niezawodnością i funkcjonalnością.

Przeszklone skrzydła bramy - wykonane z szyby bezpiecznej lub poliwęglanu zapewniają wizualną lekkość konstrukcji oraz nie ograniczają dostępu światła dziennego do wnętrza pomieszczenia.


W naszej ofercie bramy harmonijkowe firmy:

 

BRAMY SZYBKOBIEŻNE
BRAMY SZYBKOBIEŻNE

Automatyczne bramy szybkobieżne zbudowane są z miękkiego PCV.

Stosowane głównie w celu oddzielenia  pomieszczeń w obrębie hal magazynowych, warsztatowych. Cechą charakterystyczną tych bram jest duża szybkość otwierania i zamykania, co nie powoduje utrudnienia w przemieszczaniu się oraz znacząco ogranicza wymianę powietrza.

 


W naszej ofercie bramy szybkobieżne firmy:

 

KRATY ROLOWANE
KRATY ROLOWANE

Kraty rolowane przeznaczone są do budynków przemysłowych, usługowych , handlowych i parkingowych. Służą do zamykania i oddzielania witryn sklepowych pasaży handlowych, otworów wnęk fasadowych , wjazdów do posesji lub do garaży piętrowych i podziemnych a także magazynów. Kraty rolowane zapewniają nieograniczoną widoczność. Materiał krat to stal ocynkowana, stal szlachetna bądź aluminium.

 


W naszej ofercie kraty rolowane firmy:

 

BRAMY WAHADŁOWE
BRAMY WAHADŁOWE

Bramy wahadłowe przeznaczone są przede wszystkim do obiektów handlowych, usługowych, przemysłowych a zwłaszcza hurtowni i magazynów. Służą do oddzielania pomieszczeń i hal w miejscach intensywnego ruchu osób i pojazdów transportu wewnętrznego. Otwieranie jest bardzo łatwe i następuje poprzez popchnięcie skrzydeł bramy. Bramy tego typu zapewniają izolację klimatyczną pomieszczeń, płynność ruchu i nieograniczoną widoczność w trakcie przemieszczania się. Skrzydła bram wykonane są z folii PCW, standardowo przeźroczystej lub przeźroczystej wzmacnianej a także folii mrozoodpornej.

 


W naszej ofercie bramy wahadłowe firmy:

 

SYSTEMY PRZEŁADUNKOWE
SYSTEMY PRZEŁADUNKOWE

Systemy przeładunkowe dzielimy na rampy i śluzy uszczelniające.

Przeznaczeniem rampy jest niwelowanie różnicy poziomu między miejscem rozładunku, a skrzynią ładunkową samochodu dostawczego, natomiast śluzy uszczelniające pozwalają ograniczyć zużycie energii oraz zapewniają zabezpieczenie dla przeładowywanych towarów a także zwiększają komfort pracy dla personelu.

 


W naszej ofercie systemy przeładunkowe firm:

 

BUDMA trade Sp. z o.o.
NIP 666-211-77-50

Regon 368027956
Bank Zachodni WBK S.A.   47109012030000000135180537

ODDZIAŁ Koło
ul. Dojazdowa 33
62-600 Koło
tel./fax: +48 63 272 07 37,     +48 791 780 225,       +48 790 267 742,       +48 730 229 190        +48 509 940 775,